2005 yılından bu yana eğitim ve yayıncılık sektöründe edindiğimiz tecrübe ve birikimi artık MATEMATUS Eğitim Yayıncılık ve Danışmanlık A.Ş. adı altında sizlerle paylaşacağız.

Günümüzde artık daha spesifik dallarda çalışmanın o alanda daha çok başarıyı getirdiğini biliyoruz. Bizde MATEMATUS olarak sadece matematik sloganıyla işe koyulduk. Tüm enerjimizi matematik üzerine harcıyoruz.

2013 yılında kurulan şirketimiz 3 ana dalda faaliyet göstermektedir. Bunlardan birincisi “Matematus Math Learning Center” (MMLC) projesidir. Matematik öğrenme merkezimizde her yaş grubundan öğrenciye bire bir (1-1) matematik dersleri vermekteyiz. Merkezimizde sadece matematik özel dersleri verilmektedir.

Bir diğer iş kolumuz ise “Matematus Publishing” dir. Yayıncılık alanında da faaliyet gösteren şirketimiz tamamen öğrenci odaklı, verimli ve kavratmaya yönelik yenilikçi yayınlarıyla sizlerle buluşmaktadır.

Son olarak “Matematus Consulting” den bahsedelim. Türkiye’de ilk ve tek olan matematik danışmanlığı hizmeti veriyoruz. İşinizde yenilik ve optimizasyon için işinizi işimiz bilip size özel çözümler sunuyoruz. Matematiksel çözümlerimizden her alanda faaliyet gösteren şirketler ve kurumlar faydalanabilir.

Hedefimiz; ülkemizde matematik biliminin önemini anlatmak bilimsel araştırmalarda, eğitimde ve yayıncılık alanlarında fark yaratmaktır.

Her yaptığımız çalışma dünya çapında güncel, yenilikçi ve maksimum verimlidir.

 

shutterstock_93708727 (1)